Oidentifierad konstnär olja
2019-12-05
710647
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Näten, signerad i vänsterhörnet, troligen 1970-tal, olja på duk, 61x77 cm
Hål i duk, ram med fläckar