Schumacher
2019-12-11
710645
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKUPTUR, kvinnofigur, marmor, märkt med mässingsbricka Schumacher, 1900-talets början, höjd ca 35 cm
Smärre slitage