Coasters nysilver
2019-12-05
710622
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
COASTERS, 2 par +2 st, 1900-tal, delvis England, försilvrade, genombruten dekor, 4 st med bottnar i trä, diameter ca 9-10 cm
Slitage