Tallrikar Weín
2019-12-06
710558
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, empirestil, Wien, porslin, dekor av antikiserande figurscener, stämplade med bikupemärkning, diameter ca 24 cm