Edvin Ollers oljemålning
2019-12-06
710516
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben med citron, signerad och daterad Ollers 1951, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 39x46 cm