ARMBAND, silver, delvis förgyllt, agat, norra Iran
2019-12-10
710467
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARMBAND, silver, delvis förgyllt, Iran, cabochonslipade karneoler, graverad geometrisk dekor, justerbar storlek, fylld, 222,6 g
Diverse skador