Djurgårdens IF

Djurgårdens IF
Djurgårdens IF

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DJURGÅRDENS IF 1881-1991 signerad och numrerad Fibben Hald (född 1933), 1990, numrerad 220/360, färglitografi, ca 75x55 cm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

710461

2019-12-15