Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Kyparen, signerad L Jirlow, 168/225, färglitografi, blindstämpel Mourlot, bildmått ca 39x51 cm
Ej examinerad ur ram
710427
2019-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här