Reliefer porslin
2019-12-03
710272
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RELIEFER, 2 st, 1800-talets slut, porslin, träramar, diameter ca 34 cm ,
Lagningar