Peter Hvidt & Orla Mölgaard fåtölj
Klubbat för:
6 800 SEK
4 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD, fåtölj, 1900-talets mitt, Danmark, tillverkad av France & Daverkosen, teak, rygg i flätad rotting, stoppad dyna i grå textil, sitthöjd ca 42, höjd 84 cm
Skador: Rotting med skador, torrt skum
710260
2019-12-12