Spegel TREDELAT SPEGELGLASS
2019-12-05
710250
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, tredelad, hopfällbar, elektrifierad vid ena sidan, list i gulmetall, höjd ca 115, bredd ca 112 cm
Smärre slitage