Urna på fot sterlingsilver
2019-12-13
710208
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
URNA på fot, för potpurri, sterlingsilver, genombruten dekor av löpande hund, svenska importstämplar, Goldsmiths & Silversmiths Co, London 1900-talets mitt, höjd 20 cm, vikt 356 g
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet