Bälten silver
2019-12-05
710037
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÄLTEN, silver, 2 st, längd ca 93 cm vardera, stämplade, sannolikt Kina, 1900-talets mitt, total vikt 525 gram
Smärre slitage