Oidentifierad konstnär skulptur
2019-12-05
710025
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): skulptur i sten, med dekor av cirklar, organisk form, höjd ca 20 cm, signerad Lennart B.
Smärre slitage