Bordslampa Carl Fagerlund
2019-12-03
710004
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, glas, Orrefors 2210/117, design Carl Fagerlund, etikettmärkt, höjd ca 32 cm
Bruksslitage, nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen