Mona Huss Wallin litografi
2019-12-03
709882
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Edens lustgård, signerad och daterad 83 samt numrerad 48/380, ca 69x58 cm