Poul Henningsen ´´PH-5´´ taklampa
2019-12-10
709843
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POUL HENNINGSEN, taklampa, "PH-5", Louis Poulsen, Danmark, skärmar lackerad plåt, diameter 50 cm, höjd ca 26 cm.
Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.