Oidentifierad konstnär Tsar porträtt
2019-12-03
709829
| Klubbat belopp | 1 600 EUR |
| Utropspris | 400 EUR |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Tsar Alexander II, signerad SP 1908, olja på duk, 49x37 cm