Orientmatta persisk
2019-12-08
709747
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, Persisk, ca 215 x 158 cm
Slitage, ställvis synlig varp, kantskador