Bordsur Birger Kaipiainen
Klubbat för:
6 400 SEK
6 000 SEK
BIRGER KAIPIAINEN, bordsur, Arabia, Finland, stengods, dekor av blommor med kulor i relief, lysterglasyr i blått, äggskal och svart, stämplad signatur Birger Kaipiainen ARABIA FINLAND, höjd ca 37 cm.
Mindre repor
709724
2019-12-02