Ryno Friberg
2019-12-13
709692
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RYNO FRIBERG, olja på duk, stilleben, signerad och daterad -42, bildmått 35x27 cm
Åldersrelaterat ytslitage