Vaser Kina 18/1900-tal
2019-12-08
709643
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 5 dlr, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjder ca 9-15 cm
Bottenringsnaggar