Vaser ett par Kina 1800-tal
2019-12-08
709636
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, ett par, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, märkning i botten, höjder ca 21 cm
1 vas med lagningar, glasyrmistor