James Coignard carborundumetsning
2019-12-02
709558
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition med två ansikten, signerad samt numrerad 5/60, carborundumetsning, bladmått ca 50x64 cm