Oljemålning 1700-tal
2019-12-10
709467
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, porträtt, olja på pannå, 1700-tal, 22 x 16,5 cm.
Retuscher, krackelyr, färgbortfall.