Tekanna Kina
2019-12-12
709442
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TEKANNA, porslin, Kina, Qing dynastin, 1800-talet början, dekor i famille rose, höjd ca 13 cm
Smärre slitage, spricka på pipen