Josef Frank golvlampa
2019-12-02
709432
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK golvlampa, Svenskt Tenn, modellnr 1842, formgiven 1932, stomme i mässing, delvis grönlackerad, tredelad fot, svängd ljusarm, höj- och sänkbar
Slitage, skärm med skador och fläckar