Kandelaber
2019-12-11
709417
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABER, 1900-talets andra hälft, mässingsfärgad metall, för sju ljus, räfflat skaft, diamater 37 cm, höjd 41,5 cm.
Bruksslitage.