Lennart Centerwall taklampa, "Rex",
2019-12-07
709409
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART CENTERWALL, taklampa, "Rex", IKEA, modellen lanserad 1971, mässingsskärm med mässingseloxerat raster, diameter 46 cm, höjd 25 cm.
Bruksslitage, raster med bucklor samt mindre skador, ej funktionstestad.