Bordslampa Bitossi för Bergboms
2019-12-02
709408
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BITOSSI, bordslampa för Bergboms, lergods, vit glasyr med reliefdekor, etikettmärkt Bergboms, signerad undertill, höjd ca 46 cm
Obetydligt ytslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen