James Coignard blandteknik
2019-12-02
709366
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad samt numrerad 2/75, blandteknik, bladmått ca 57x73 cm