Peter Dahl färglitografi
2019-12-02
709340
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 42x28,5 cm