Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

9 600 SEK

6 000 SEK

GOLVSPEGEL, nyrokoko, 1800-talets slut, förgylld, ca 284x110 cm

Förgyllning med skador

709244

2019-12-02