Matta rölakan
2019-12-06
709220
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Rölakan, 1900-talets mitt, ca 305 x 194 cm
Bruksslitage, senare langettering vid franskant, kantlagning, mindre fläckar förekommer