Yrjö Edelman
2019-12-03
709144
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMAN (1941-2016): komposition med papper, färglitografi, signerad och numrerad 311/360, dagmått 44 x 59 cm.
Ej examinerad ur ram.