Golvlampa
2019-12-01
709130
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1950-tal, trearmad, reglerbara armar, stomme i mässing samt detaljer i trä, höjd ca 180 cm
EJ funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Bruksslitage