Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, 1950/60-tal, ställbar i vinkel, stomme i teak, stoppad och med textil klädsel, höjd ca 44 samt 62x44 cm
Torkad stoppning, fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage
709125
2019-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här