Oidentifierad konstnär 1800-tal
2019-12-01
709079
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, 1800-tal: Kustmotiv med fartyg, signerad J Robins, olja på pannå, 22x29 cm
Färgbortfall