Oljemålning Bertil Wahlberg
2019-12-10
709076
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Kustmotiv, signerad, olja på pannå, ca 64 x 80 cm