Michael Qvarsebo komposition blandteknik
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Komposition, signerad M Qvarsebo, daterad 1997, blandteknik, ca 115 x 82 cm
Kuntoraportti
709067
Päivämäärä:
2019-12-10