Lennart Jirlow litografi
2019-12-01
709038
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Konstnären vid staffliet", signerad L. Jirlow, 143/250., färglitografi, Mourlot Paris, bildmått ca 53x40 cm