Tallrikar 8 st Kina Qianlong famille rose
2019-12-01
708947
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TALLRIKAR, 8 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, dekor av blommor, diameter ca 22 cm
Nagg, fem st med sprickor och lagning