UNO VALLMAN olja på pannå
2019-12-03
708929
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): "Marfjället", signerad och daterad Uno Vallman 1957, olja på pannå, ca 90x72 cm