Yrjö Edelmann färglitografi
2019-12-01
708895
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y. Edelmann, 127/150, färglitografi, bildmått ca 59x81 cm