Soffa
2019-12-01
708771
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, 1920/30-tal, stomme i björk, floral klädsel med rosor och grenar/blad, längd ca 210, sitthöjd ca 43, rygghöjd ca 83 cm
Bruksslitage, textil blekt samt slitage, på sits samt rygg, repor på benen och lite på sarg