Berta Hansson torrnålsetsning
2019-11-30
708618
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTA HANSSON (1910-1994): Bollspelande flickor, torrnålsetsning, signerad samt numrerad 130/160, ca 33x41 cm
Ej examinerad ur ramen