Sopfransaxofon
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
SOPRANSAXOFON, Tonecraft, 1900-talets andra hälft, Tyskland, modellnr 4954, made in GDR, exl munstycke längd ca 65 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage samt ärgning, fodral medföljer
708567
Päivämäärä:
2019-12-02