Ljuskrona
2019-12-03
708401
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 18/1900-tal, stomme i mässing, glasklädd mittstång, 5 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 80, diameter 58 cm
Slitage, lösa prismor medföljer