Oljemålning
2019-11-30
708382
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MAGNUS (född 1943): Astronaut, signerad Carl Magnus -69, olja på pannå, ca 40x53 cm