Josep baques färglitografi
2019-12-05
708366
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, signerad, numrerad, färglitografi, ca 75 x 54